Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 14:35
Xbox Live Gold za 1 zł. Nowa promocja Microsoftu
6292V

Xbox Live Gold za 1 zł. Nowa promocja Microsoftu

Microsoft postanowił ponownie zaprosić szerokie grono odbiorców do wypróbowania Xbox Live Gold. Firma przeceniła usługę i w rezultacie z propozycją może zapoznać się wielu nowych graczy. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Xbox Live Gold jest niezbędny do rozgrywki sieciowej na Xbox One i Xbox 360, ale pozwala również pobrać gry z Games with Gold oraz umożliwia skorzystanie z dodatkowych zniżek.

Xbox Game Pass za 1 zł. Promocja na dwie subskrypcje

Microsoft postanowił zaprosić do Xbox Live Gold szerokie grono graczy i właśnie wystartowała nowa promocja – miesięczny abonament kosztuje teraz 1 zł. W standardowej sytuacji klienci muszą wyłożyć na usługę 29 zł.

Oferta będzie trwać przez najbliższe 17 dni i warto się nią zainteresować z prostego powodu – możecie nie tylko pograć w Sieci w ostatnie hity, otrzymacie dostęp do gier z Games with Gold (w sumie listopadowa i grudniowa oferta), ale skorzystacie z kolejnej promocji. Wkrótce ruszą świąteczne wyprzedaże, w których na pewno pojawią się dodatkowe rabaty dla abonentów Xbox Live Gold.

Z promocji na Xbox Live Gold mogą skorzystać wyłącznie gracze, którzy nie posiadają aktywnego abonamentu Xbox Live Gold.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że wciąż trwa promocja na Xbox Game Pass – miesięczny abonament możecie również wyrwać za złotówkę, więc za 2 zł otrzymacie sporo ciekawych tytułów.

Tagi: