Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.11.2018 08:24
Hitman 2 Prolog za darmo. Obie ulepszone części Darksiders w promocji za 16 zł!
2030V

Hitman 2 Prolog za darmo. Obie ulepszone części Darksiders w promocji za 16 zł!

Jeśli czailiście się cały czas na zagranie w pecetowe wersje marki Darksiders, to lepszej okazji nie znajdziecie. Na Steam ruszyła doskonała promocja na obie części tej serii.

Gracze mogą sprawdzić, czy podoba im się formuła rozgrywki w Hitman 2. Bez nakładów finansowych, bo tzw. Prolog gry udostępniono za darmo w wersji na PS4, XOne i PC. Hitman 2 - Prolog pozwala na sprawdzenie jednej misji z Agentem 47 w roli głównej.

Warto również zwrócić uwagę na sporą przecenę polskiej produkcji This War of Mine. Gra jest dostępna na Steam za 18 zł. Promocja potrwa tylko przez 2 dni.

Warto zostać trochę dłużej na Steam, bo tutaj ruszyła promocja na Injustice 2, które kosztuje obecnie 90 zł oraz na Crusader Kings II, które kupić można za 35,74 zł.

Najciekawsza oferta dotyczy marki Darksiders. Do 16 listopada można kupić na Steam Darksiders II Deathinitive Edition za... 15 zł! Z kolei część pierwszą Darksiders (w edycji Warmastered) można dostać za 10 zł. We wspólnym pakiecie oszczędzamy jednak jeszcze więcej. Obie części Darksiders we wspomnianych, ulepszonych edycjach, kupimy na Steam za 16 zł.

Oferta Specjalna Darksiders I i II na Steam

Tagi: darksiders hitman 2 promocja rabat steam