Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 19:10
Seria niefortunnych zdarzeń 3 to wielkie zakończenie historii. Zwiastun i data premiery
1015V

Seria niefortunnych zdarzeń 3 to wielkie zakończenie historii. Zwiastun i data premiery

Netflix potwierdził datę premiery zakończenia „Serii niefortunnych zdarzeń”. Opowieść będzie dostępna na samym początku 2019 roku i wielu sympatyków serii włączy przygodę odpoczywając po noworocznej balandze.

„Seria niefortunnych zdarzeń” zadebiutowała na Netflix 13 stycznia 2017 roku. Widzowie na dobry początek poznali osiem odcinków, a w marcu 2018 roku na platformę trafiło kolejne dziesięć epizodów. Jest to adaptacja serii książek dla młodzieży autorstwa Daniela Handlera pod tym samym tytułem.

Pokemon Detektyw Pikachu na zwiastunie! Warner Bros. pokazuje historię

Netflix właśnie potwierdził zakończenie opowieści. 1 stycznia otrzymamy dostęp do ostatnich siedmiu epizodów, które zostały zapowiedziany następującymi słowami:

„Nadchodzi długo oczekiwany koniec „Serii niefortunnych zdarzeń”, który z pewnością wielu z Was zrujnuje rok 2019. Śmiertelni wrogowie, Lemony Snicket i hrabia Olaf, mają wątpliwą przyjemność zapowiedzieć premierę 3. sezonu serialu.”

Twórcy serialu nie rezygnują ze swojego wyjątkowego przedstawienia opowieści – w tym wypadku wygląd interesująco. Warto zaznaczyć, że Netflix rozpocznie przyszły rok od naprawdę ciekawej historii i możemy mieć nadzieję, że w kolejnych 12 miesiącach nie będziemy się nudzić.

Tagi: Netflix seria niefortunnych zdarzeń trailer zwiastun

Nie przegap