Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 18:04
Spyro z wyjątkowo prostą platyną. Puchar zdobyty w mniej niż 6 godzin
1475V

Spyro z wyjątkowo prostą platyną. Puchar zdobyty w mniej niż 6 godzin

Pierwsi gracze już poznają Spyro Reignited Trilogy. Produkcja Activision zawiera trzy przygody znanego Smoka i zestaw może okazać się świetnym pakietem dla wszystkich łowców pucharków.

Spyro Reignited Trilogy właśnie debiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One. Gra jest aktualnie dostępna wyłącznie na dwóch platformach, jednak według plotek Activision zaoferuje przygody również na Nintendo Switch i komputerach osobistych.

Spyro Reignited Trilogy zgarnia mocne oceny w recenzjach

Jeśli z wywieszonym jęzorem biegacie za wszystkimi pucharkami oraz osiągnięciami, to na pewno powinniście zainteresować się Spyro Reignited Trilogy lub przynajmniej pierwszą częścią odświeżoną przez Toys for Bob, ponieważ tytuł można ukończyć w dokładnie 5 godzin i 53 minuty.

Nie mam tutaj na myśli przejścia wszystkich poziomów – w tym czasie pierwszy gracz zdobył platynę w wersji na PlayStation 4! Gra posiada 37 pucharków i dokładnie 70% z nich zdobędziecie przy pierwszym przejściu i wystarczy spędzić przy grze dodatkowe minuty, by zgarnąć upragniony przez wielu kruszec.

Jest to naprawdę interesująca sytuacja, ponieważ według dostępnych w Sieci informacji, ukończenie Spyro the Dragon z PlayStation zajmowało ponad 6 godzin... Jak widać czasy się zmieniają, gry są łatwiejsze, więc nawet odświeżone historie możemy poznać w ekspresowym tempie.

Zamierzacie biegać za pucharkami/osiągnięciami w Spyro Reignited Trilogy? Tutaj znajdziecie nasz poradnik!

Tagi: Activision Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob