SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 14:48
PUBG już dostępny w Xbox Game Pass. Gra dostrzeżona na PlayStation Store
999V

PUBG już dostępny w Xbox Game Pass. Gra dostrzeżona na PlayStation Store

Subskrybenci Xbox Game Pass mogą już bez najmniejszego problemu pobrać PlayerUnknown’s Battlegrounds. Możemy śmiało uznać, że Microsoft wybrał idealny moment na zaoferowanie tej produkcji swoim klientom, ponieważ gra już wkrótce trafi na PlayStation 4.

Microsoft na Xbox X018 potwierdził wrzucenie do Xbox Game Pass wielu ciekawych tytułów. Jedną z wymienionych produkcji było PlayerUnknown’s Battlegrounds i gra jest właśnie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

PUBG i Hellblade w Xbox Game Pass! Usługa otrzyma 16 nowych gier

Subskrybenci usługi Microsoftu mogą w ramach abonamentu pobrać produkcję – warto jednocześnie wspomnieć, że aktualnie trwa promocja, dzięki której zgarniecie usługę za 1 zł. Nawet jeśli nie jesteście przekonani, czy warto sięgać po PlayerUnknown’s Battlegrounds, to promocja Microsoftu powinna Was zachęcić.

Wrzucenie PUBG-a do Xbox Game Pass to świetna decyzja, ponieważ możemy mieć pewność, że na serwerach nie zabraknie nowych graczy biegających za kurczakiem – a nowego mięsa akurat w tym tytule nigdy za wiele.

PlayerUnknown’s Battlegrounds jest aktualnie nadal dostępne wyłącznie na jednej konsoli, ale jest to kwestia czasu – na amerykańskim PlayStation Store pojawiła się specjalna zakładka, która zachęca graczy do składania zamówień przedpremierowych. Prezentacja PUBG na PlayStation 4 powinna odbyć się w przeciągu kilku następnych dni... A może nawet godzin.

PUBG PS4

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds playstation 4 pubg sony xbox game pass