Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2018 00:00
Devil May Cry 5
893V

Devil May Cry 5 na X018. Twórcy pokazali The Void

Microsoft ma kolejną okazję do zaprezentowania światu Devil May Cry 5. Fantastycznie wyglądający slasher ponownie błyszczy i w trakcie imprezy Amerykanów zobaczyliśmy The Void.

Bardzo długo czekaliśmy na powrót marki Devil May Cry. Capcom wstrzymywał się z rozwijaniem gry, ale na szczęście Japończycy od kilku lat tworzą produkcję, która na każdym kolejnym materiale prezentuje się fantastycznie.

Devil May Cry 5 z oficjalnymi ubraniami. Kurtka za 30000 zł

Nad Devil May Cry 5 pracuje Hideaki Itsuno. Uznany deweloper miał okazję rozwijać między innymi Devil May Cry 2, Devil May Cry 3 oraz Devil May Cry 4 i reżyser zebrał doświadczonych twórców – zespół ma zaoferować wyjątkową przygodę dla wszystkich fanów gatunku oraz miłośników serii.

Deweloperzy Devil May Cry 5 chcą mieć pewność, że gracze będą przygotowani do walki z najróżniejszymi potworami, więc w pozycji pojawi się „The Void”. Jest to rozbudowany practice mode, w którym wypróbujemy zdobyty sprzęt.

Premiera Devil May Cry 5 została zaplanowana na 8 marca 2019 roku. Pozycja zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach: Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Tagi: Capcom Devil May Cry 5

Nie przegap