Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.11.2018 08:30
Destiny 2: Porzuceni sprzedało się gorzej od oczekiwań Activision
1357V

Destiny 2: Porzuceni sprzedało się gorzej od oczekiwań Activision

Przedwczoraj Activision organizowało spotkanie dla inwestorów w trakcie którego złożono raport finansowy za ostatni kwartał. Pochwalono się na nim, że sprzedaż Call of Duty: Black Ops 4 jest wyjątkowo dobra. Tego samego nie można powiedzieć o Destiny 2: Porzuceni.

Mimo że premiera Destiny 2 pozwoliła pobić rekordy sprzedaży, to gracze szybko porzucili grę. Bungie robiło co mogło by ich przyciągnąć ponownie, ale zarówno Klątwa Ozyrysa jak i StretegOS tego nie dokonały.

Destiny 2 za darmo! Blizzard rozdaje produkcję

Ciężar spadł więc na barki Destiny 2: Porzuceni - pierwszego, dużego rozszerzenia gry. Fani i recenzenci dodatek odebrali wyjątkowo dobrze, doceniając zmiany i nowości wprowadzone przez Bungie. To jednak nie przełożyło się na sprzedaż.

Activision w komunikacie dla inwestorów zdradziło, że Destiny 2: Porzuceni sprzedało się znacznie poniżej zakładanego przed premierą wyniku.

Activision zastanawia się więc, jak wycisnąć z graczy więcej kasy, by zniwelować gorszą sprzedaż gry. Na razie u wydawcy trwa burza mózgów. Ale nie spodziewałbym się raczej zmian w Destiny 2, które spodobają się graczom.

Tagi: Activision bungie destiny 2: porzuceni pc playstation 4 xbox one