SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 15:51
Wiedźmin 3: Dziki Gon – koncert muzyki za darmo. Heroes of Might and Magic z lokalizacją na GOG.com
2938V

Wiedźmin 3: Dziki Gon – koncert muzyki za darmo. Heroes of Might and Magic z lokalizacją na GOG.com

Na dobry początek długiego weekendu mam dobre informacje dla fanów muzyki z gier. Zainteresowani mogą pobrać za darmo koncert z Wiedźmina 3: Dziki Gon, a dodatkowo na GOG.com zawędrowały lokalizacje gier z serii Heroes of Might and Magic.

GOG.com na początku tygodnia uruchomił nową promocję z okazji 11. listopada i platforma jednocześnie zapowiedziała kolejne atrakcje.

GOG.com z promocją na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Przez najbliższych 48 godzin na wszystkich użytkowników GOG.com czeka darmowa paczka zawierająca koncert z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Niespodzianka zaoferuje ponad 2 godziny niesamowitej muzyki z ostatniej przygody Geralta – w zestawie znajdują się utwory z podstawki oraz dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Nagranie jest dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników GOG.COM przez najbliższych 48 godzin, to jest do 11 listopada, do godziny 15:00. Wystarczy tylko wejść na stronę główną serwisu i kliknąć przycisk na bannerze promocji. Po weryfikacji, koncert automatycznie zostanie przypisany do biblioteki użytkownika.

GOG.com jednocześnie zapowiedział świetną ofertę dla fanów „Hirołsów” - Po długich staraniach, zgodnie z przepowiedniami astrologów, Heroes of Might and Magic 3: Complete, Heroes of Might and Magic 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic 5: Bundle są już dostępne na GOG.COM w polskiej wersji językowej, z rabatem 50%. Rabat obowiązuje aż do końca promocji Made in Poland (12 listopada, do północy).

Gry znajdziecie tutaj: 

  • Heroes of Might and Magic® 3: Complete - 18,49 zł
  • Heroes of Might and Magic® 4: Complete - 18,49 zł 
  • Heroes of Might and Magic® 5: Bundle - 36,99 zł

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon