Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.11.2018 22:03
Missing Link. Animowana komedia zapowiada się obiecująco w pierwszym zwiastunie
605V

Missing Link. Animowana komedia zapowiada się obiecująco w pierwszym zwiastunie

Studio LAIKA to może jeszcze nie Pixar, ale zespół robi co może, by tworzyć coraz lepsze filmy animowane. Firma właśnie ujawniła, nad czym pracowała w ostatnich kilkunastu miesiącach - to film nazwany Missing Link ("Brakujące Ogniwo").

Missing Link to najnowsza animowana komedia, przygotowana przez studio LAIKA, czyli autorów Kubo i dwie struny, Pudłaki, ParaNorman i Koralina.

W nowej animacji prześledzimy losy poszukiwacza mitów i potworów Sir Lionela Frosta, który wybrał się tym razem na ekspedycję, by udowodnić, że legendarna istota - Mr. Link naprawdę istnieje. Jak łatwo się domyślić większość zabawnych sytuacji w filmie wynikać będzie z interakcji pana Frosta z tym "małpoludem", czyli rzekomym brakującym ogniwem w teorii ewolucji Darwina.

Do udźwiękowienia filmu wynajęto znanych aktorów. W obsadzie dubbingowej usłyszymy następujące osoby: Hugh Jackman, Zoe Saldana, Zach Galifianakis, Stephen Fry, Emma Thompson, Timothy Olyphant, Matt Lucas, David Walliams. Premiera Missing Link odbędzie się 12 kwietnia 2019 r. w USA. W Polsce animacja nie znalazła jeszcze dystrybutora.

 

Tagi: animacja film kino laika missing link