Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 21:02
Battlefield 5 ulepszony na premierę. Pierwsi gracze już strzelają
2617V

Battlefield 5 ulepszony na premierę. Pierwsi gracze już strzelają

DICE i Electronic Arts zrobiło nam niespodziankę. Fani serii Battlefield mogą już sprawdzać Battlefield V i produkcja otrzymała stosowną aktualizację. W rezultacie gracze na PC mogą liczyć na dopracowane zmagania w jak najlepszych warunkach.

Battlefield V oficjalnie zadebiutuje dopiero 20 listopada, jednak subskrybenci Origin Access Premier i EA Access otrzymali wcześniejszy dostęp do gry. W rezultacie firma NVIDIA wydała swoje najnowsze sterowniki.

Battlefield 5. Recenzje zapowiadają świetne multi i nierówną kampanię - gra dostępna

Od pierwszej zapowiedzi Battlefield V wiemy o dużej współpracy DICE z inżynierami firmy NVIDIA. W rezultacie gracze korzystający z kart graficznych GeForce mogą już od dzisiaj skorzystać z najnowszych sterowników – specjaliści zadbali, by nawet na kilka dni przed premierą tytuł oferował jak najlepsze wrażenia poprawiając wydajność szwedzkiej strzelanki.

To nie koniec atrakcji. NVIDIA potwierdziła, że w okolicach premiery Battlefield V Deluxe Edition (15 listopada) zostanie udostępniona aktualizacja, która wprowadzi wsparcie ray-tracingu w czasie rzeczywistym. Jednocześnie EA, DICE oraz NVIDIA zapowiadają dalsze wsparcie produkcji – trzy firmy wspólnymi siłami będą dbać o optymalizację.

Klienci od jutra będą mogą również skorzystać z technologii NVIDIA Ansel – Battlefield V obsługuje możliwość robienia zdjęć z wykorzystaniem najróżniejszych filtrów, czy też przygotowywanie ładnych fotek z HDR i zrzutów w 360 stopniach.

Tagi: