SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 12:08
Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na rozbudowanym zwiastunie. Nintendo szykuje wielką opowieść
1120V

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na rozbudowanym zwiastunie. Nadciąga wielka opowieść

Game Freak szykuje graczy na piękną opowieść przepełnioną uroczymi stworkami. Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! otrzymało nowy zwiastun, który jest w zasadzie kompletnym podsumowaniem kampanii promocyjnej gry.

16 listopada odbędzie się premiera Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! Gra w dwóch wersjach będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switch i pod względem zawartości gracze mogą oczekiwać atrakcji znanych z Pokemon Yellow.

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee!. Po zakończeniu gry będziemy mieli co robić

Twórcy w tym wypadku zdecydowali się na pewne zmiany względem pierwowzoru, ponieważ gra korzysta z założeń Pokemon GO. W rezultacie gracze mogą liczyć na łatwiejsze łapanie Pokemonów oraz obniżony poziom trudności.

Mimo wszystko autorzy obiecują, że Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! zaoferuje również atrakcje dla wiernych fanów poprzednich produkcji i przykładowo po zakończeniu głównego wątku zmierzymy się z doświadczonymi trenerami, którzy posiadają Pokemony na 75 poziomie.

Najnowszy zwiastun jest w zasadzie sympatycznym podsumowaniem kampanii marketingowej, bo widzimy tutaj nowe elementy rozgrywki, a nawet możemy spojrzeć na kilka pojedynków. Tytuł wygląda naprawdę dobrze.

Tagi: game freak Nintendo Pikachu! / Eevee! Pokémon: Let's Go