Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 15:37
Final Fantasy 7 to początek. Square Enix może odświeżyć dodatkowe historie
1510V

Final Fantasy 7 to początek. Square Enix może odświeżyć dodatkowe historie

Square Enix nadal nie zaprezentowało ostatecznej daty premiery Final Fantasy 7 Remake, jednak studio ma ogromne plany dotyczące odświeżania znanych historii. Twórcy mogą zająć się między innymi Before Crisis: Final Fantasy 7.

Jeśli pierwotne plany nie zostały zmienione, to Final Fantasty 7 Remake trafi na rynek w odcinkach, ponieważ Square Enix postanowiło dopowiedzieć znaną historię i przedstawić dodatkowe wątki. Od dawna czekamy na oficjalne informacje, ale najwidoczniej pierwsze szczegóły zostaną opublikowane dopiero po premierze Kingdom Hearts 3.

Square Enix odnotowało 33 mln dolarów „nadzwyczajnych strat” spowodowanych zmianami w Luminous Productions

W rezultacie fani szukają każdej możliwej okazji, by zapytać o powrót Final Fantasy 7 i podczas wydarzenia premierowego The World Ends With You Final Remix jeden z miłośników uniwersum poruszył bardzo ciekawy temat.

Tetsuya Nomura został zapytany, czy możemy liczyć na odświeżenie dodatkowych historii związanych z Final Fantasy 7 – jak wiadomo powstało Before Crisis: Final Fantasy VII, Crisis Core: Final Fantasy VII oraz Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII.

Japończyk nie był specjalnie zaskoczony dociekliwością sympatyka i chętnie odpowiedział na pytanie – aktualnie Nomura skupia się na dokończeniu Kingdom Hearts 3, a później będzie miał okazję powrócić do prac nad Final Fantasy 7 Remake, ale odbyła się rozmowa dotycząca „pomysłów, które mają towarzyszyć premierze” odświeżonej „Siódemki” i wśród propozycji jest właśnie powrót tytułów dodatkowych.

Nie otrzymaliśmy oczywiście jakichkolwiek konkretów, ale najwidoczniej Square Enix ma wielkie plany dotyczące Final Fantasy 7 i korporacja może zaoferować nam sporo kotletów... Pytanie pozostaje jedno – czy gry trafią jeszcze na aktualną generację?

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-compilation-titles/

Tagi: final fantasy 7 Final Fantasy VII Final Fantasy VII Remake Square Enix