Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 09:47
Assassin’s Creed: Origins w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store
4599V

Assassin’s Creed: Origins w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Sony przedstawiło szczegóły najnowszej Oferty Tygodnia, ale pewnie tylko nieliczni rzucą portfelami w monitory. W promocji kupicie aż trzy wersje Assassin’s Creed: Origins.

Sony często prezentuje świetne promocje, jednak od czasu do czasu widzimy dość zaskakujące oferty, które są skierowane do bardzo wąskiego grona odbiorców. Taką sytuację widzimy w przypadku najnowszej Oferty Tygodnia.

PlayStation Plus dostępne dla subskrybentów. Sony zachęca do oferty zwiastunem

Assassin’s Creed: Origins trafiło na rynek 27 października 2017 roku i gra zaprowadziła zainteresowanych do Egiptu. W swoim czasie tytuł zebrał sporo pochwał od dziennikarzy oraz graczy i przygodę możecie nabyć w polskich sklepach za 138-169 zł – w tym wypadku otrzymacie opowieść w pudełku.

Sony zdecydowało się przecenić Assassin’s Creed: Origins, ale trudno tutaj mówić o wyjątkowej ofercie:

  • Assassin’s Creed: Origins – 124 zł
  • Assassin’s Creed: Origins Deluxe Edition – 145 zł
  • Assassin’s Creed: Origins Gold Edition – 249 zł

Wystarczy dołożyć kilka złotych, by otrzymać pozycję w pudełku... Choć pewnie propozycja Sony może zaciekawić klientów, którzy preferują wyłącznie cyfrowe wydania produkcji.

Warto zwrócić uwagę, że Gold Edition zawiera grę, pakiet deluxe oraz Przepustkę Sezonową, czyli otrzymacie w tym wypadku pełną zawartość.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/11/07/assassins-creed-origins-is-playstation-stores-deal-of-the-week/#sf201679327

Tagi: assassin’s creed: origins Ubisoft