Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.11.2018 22:07
Red Dead Redemption 2. Rockstar radzi jak ominąć bug ze znikającymi postaciami
2906V

Red Dead Redemption 2. Rockstar radzi jak ominąć bug ze znikającymi postaciami

Red Dead Redemption 2 to gra o ogromnej skali; dlatego nie dziwi fakt, że występują w niej pewne błędy. Rockstar obiecuje, że je niedługo poprawi a tymczasem oferuje poradę.

Wczoraj pisaliśmy o bugu, który pozwala w Red Dead Redemption 2 na dotarcie do regionu, który nie powinien być normalnie dostępny dla graczy. Dziś natomiast poruszamy problem znikających postaci w obozie od momentu rozpoczęcia 2 Rozdziału.

Gracze sugerowali, że dziwnie opustoszałe obozowisko może mieć związek z bugiem, wywoływanym przez określone zachowanie w pewnej misji. Cóż, nie mylili się. 

Rockstar potwierdził na swojej oficjalnej stronie, że faktycznie korzystanie z opcji powrotu do punktu kontrolnego w misji "Cywilizowane społeczeństwo w stylu Valentine" sprawia, że błąd się aktywuje. W efekcie Sadie, Jack, John i Abigail nie pojawią się w obozowisku aż do momentu, gdy będą mieć zadania dla postaci gracza.

Rockstar radzi graczom, by nie korzystali z punktów kontrolnych we wspomnianej misji. Jeśli popełnimy w niej błąd, należy rozpocząć misję od zera lub załadować poprzedni save.

Skutki błędu nie są na szczęście poważne - tracimy po prostu część scenek i konwersacji, które można usłyszeć w obozie. Bohaterowie, którzy znikają przez bug pojawiają się w obozowisku na początku Rozdziału 4.

Źródło: https://support.rockstargames.com/articles/360011639534/Sadie-Jack-John-and-Abigail-missing-from-Camp-in-Red-Dead-Redemption-2

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap