GRIP: Combat Racing na dynamicznym zwiastunie. Tytuł od dzisiaj dostępny w Xbox Game Pass

News
887V
GRIP: Combat Racing na dynamicznym zwiastunie. Tytuł od dzisiaj dostępny w Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2018, 15:47

Twórcy GRIP: Combat Racing świętują wielką premierę. Gra jest od dzisiaj dostępna na wszystkich wiodących platformach, więc autorzy opublikowali nowy zwiastun prezentujący najlepsze cechy tytułu.

Bardzo długo czekaliśmy na pełną premierę GRIP: Combat Racing. Tytuł jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC, więc wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić „duchowego następce Rollcage”.

Xbox X018 z konkretnymi przeciekami. Microsoft szykuje kilka głośnych zapowiedzi

W GRIP: Combat Racing gracze otrzymują dostęp do pojazdów, które potrafią osiągać prędkości rzędu 1230 km/h, a podczas rozgrywki zainteresowani mogą jeździć po ścianach, suficie i ziemi. Twórcy przygotowali 17 tras na czterech egzotycznych planetach, a w trakcie rywalizacji zawodnicy mogą skorzystać z dziewięciu dopalaczy.

Deweloperzy nie zapomnieli o kampanii dla pojedynczego gracza, czteroosobowym split-screenie, czy też sieciowych wyścigach, a w tytule znalazło się 19 wydarzeń w trybie Carkour oraz 15 opancerzonych pojazdów.

GRIP: Combat Racing będzie od dzisiaj dostępny w Xbox Game Pass, więc subskrybenci usługi nie muszą się martwić wydawaniem pieniędzy na pozycję.

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych