Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2018 09:43
Sunset Overdrive coraz bliżej PC. Gra w bazie Steam
528V

Sunset Overdrive coraz bliżej PC. Gra w bazie Steam

Microsoft szykuje się do pokazania Sunset Overdrive w wersji na komputery osobiste. Gra może być jedną z gwiazd zbliżającego się Xbox X018, ponieważ produkcja została już dostrzeżona w bazie danych platformy Valve.

Sunset Overdrive trafił na rynek w 2014 roku i gra zebrała oceny na poziomie 81%. Jest to jedna z nielicznych produkcji dostępnych na wyłączność Xboksa One, która wciąż nie zadebiutowała na komputerach osobistych.

Sunset Overdrive na PC! Znakomity exclusive Xbox One już w bazie ESRB

Najwidoczniej wszystko zmieni się w najbliższą sobotę. Microsoft powinien przedstawić nową wersję tytułu, która będzie dostępna na komputerach osobistych, ponieważ gra znalazła się już w bazie danych Steam. Wcześniej Sunset Overdrive na PC ocenili Koreańczycy, później Amerykanie więc w zasadzie pojawienie się przygody na kolejnej platformie jest pewne.

Za Sunset Overdrive odpowiada Insomniac Games, jednak marka należy do Microsoftu – autorzy wcześniej informowali, że chętnie zajęliby się kontynuacją, ale wszystko w tym wypadku zależy od amerykańskiej korporacji.

Jeśli faktycznie odpicowany Sunset Overdrive ma zostać pokazany na Xbox X018, to bardzo możliwe, że pozycja otrzyma również wsparcie dla Xboksa One X – odpicowana płynność, poprawiona rozdzielczość oraz wsparcie HDR? Biorę!

Najwięksi optymiści wierzą w jednoczesną zapowiedź Sunset Overdrive 2, ale od dawna nie otrzymaliśmy w tym temacie jakichkolwiek sygnałów.

Źródło: Twitter

Tagi: Insomniac Games Microsoft Game Studios steam sunset overdrive