Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 16:30
Mutant Year Zero: Road to Eden na rozbudowanej rozgrywce. Twórcy pokazują mechaniki
617V

Mutant Year Zero: Road to Eden na rozbudowanej rozgrywce. Twórcy pokazują mechaniki

Byli twórcy serii Hitman przybliżają graczom Mutant Year Zero: Road to Eden. Tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku, więc jest to w zasadzie ostatnia szansa na zainteresowanie przygodą kolejnych graczy.

Bearded Lady to młode studio, w składzie którego znajdują się byli pracownicy IO Interactive. Jak wiadomo zespół odpowiedzialny za losy Hitmana musiał zostać zmniejszony po rozstaniu ze Square Enix, więc część twórców postanowiła przygotować nowe historie.

Mutant Year Zero: Road to Eden. 20 minut z klonem XCOM-a

Mutant Year Zero: Road to Eden zaprowadzi śmiałków do postapokaliptycznego świata, w którym po wojnie nuklearnej narodziło się wiele najróżniejszych stworzeń – między innymi gadające dziki, czy też przerośnięte kaczki.

Twórcy stawiają na taktyczną rozgrywkę, więc podczas wszystkich pojedynków wykorzystamy teren, a nawet będziemy czerpać garściami z umiejętności naszych postaci. W trakcie historii bez problemu rozszerzymy zdolności, ponieważ herosi są podatni na promieniowanie i mogą wyhodować sobie dla przykładu skrzydła.

Pozycja pod wieloma względami przypomina serię XCOM, a już wkrótce dowiemy się, czy ta koncepcja odniesie sukces – premiera Mutant Year Zero: Road to Eden odbędzie się na samym początku grudnia.

Tagi: Bearded Lady gameplay Mutant Year Zero: Road to Eden

Nie przegap