Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 16:10
PlayStation 4 Pro 2TB w Japonii. Kolejna wersja urządzenia
2869V

PlayStation 4 Pro 2TB w Japonii. Kolejna wersja urządzenia

Sony w ostatnich tygodniach często prezentuje nowe wersje oraz zestawy z PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Firma właśnie ujawniła kolejne wydanie, które otrzyma duży dysk. Będzie to świetna opcja dla graczy sympatyzujących z cyfrową dystrybucją.

Produkcje zajmują coraz więcej, więc w pewnym momencie każdy gracz stanie przed problemem żonglowania pobranymi tytułami. Sony dostrzega niedogodności, więc firma zdecydowała się przygotować kolejną wersję PlayStation 4 Pro.

PlayStation Plus listopad ze świetną ofertą. Pełna lista gier

21 listopada odbędzie się premiera PlayStation 4 Pro 2TB. Urządzenie w standardowej obudowie (Jet-Black) zostało wycenione na 44.980 jenów, czyli około 1517 zł, ale trzeba pamiętać, że Japończycy muszą do ceny dodać podatek.

Aktualnie nie potwierdzono sprowadzenia pudełek do Europy oraz Stanów Zjednoczonych, jednak jest to w zasadzie kwestia czasu – wszystkie pakiety prezentowane przez Sony zmierzają w odpowiednim momencie na Zachód.

Można jedynie żałować, że ostatni bundle pack z Red Dead Redemption 2 nie otrzymał już 2TB na pokładzie – firma kolejny raz zaoferowała 1TB, ale na szczęście w tym wypadku udało się dopracować konstrukcję i sprzęt jest podobno znacznie cichszy od poprzedników.

Źródło: https://www.psu.com/news/2tb-ps4-pro/

Tagi: 2tb Japonia PlayStation 4 Pro sony