Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.11.2018 10:56
Red Dead Redemption 2. Śmieszne błędy w grze i oficjalna ścieżka dźwiękowa
3010V

Red Dead Redemption 2. Śmieszne błędy w grze i oficjalna ścieżka dźwiękowa

Wczorajszy samozapłon koni z Red Dead Redemption 2 nie wyczerpuje tematu zabawnych bugów/sytuacji z tego arcydzieła Rockstar.

Rockstar wspaniale dopracowało swój westernowy tytuł, ale - jak to bywa w przypadku gier z wielkim, otwartym światem - pewne glitche/bugi musiały tu wystąpić.

Samozapłon koni z RDR 2 może bawić i... straszyć

Kompilację takich zabawnych sytuacji (głównie błędów związanych z fizyką gry i z detekcją kolizji) zebrała redakcja IGN. Rzeczony filmik z Red Dead Redemption 2 znajdziecie poniżej.

Przy okazji warto wspomnieć, że Rockstar Games zapowiedziało, że na rynku pojawi się niedługo oficjalna ścieżka dźwiękowa z Red Dead Redemption 2. Z pewnością warto się nią zainteresować, bo muzyka jest w nowej grze Rockstar wyjątkowo dobra.

Poniżej krótki opis szykowanej ścieżki dźwiękowej z oficjalnej strony gry:

W albumie nie zabraknie dodatkowych produkcji i aranżacji od Jeffa Silvermana oraz utworów od Colina Stetsona, Davida Fergusona, Davida Ralicke'a, Gabe'a Witchera,Luke'a O'Malleya, Mario Batkovica, Matta Sweeneya, Rabiha Beainiego i Senyawa. W swtorzeniu ścieżki dźwiękowej brało udział również 110 innych muzyków, takich jak Arca, Duane Eddy, Jon Theodore, Michael Schuman i innych.

Nie znamy jeszcze terminu premiery ścieżki dźwiękowej z Red Dead Redemption 2.

Tagi: bugi humor komedia komiczne rdr Red Dead Redemption 2 rockstar Rockstar San Diego take-two