SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 18:19
EA Access z kolejnym tytułem. Oferta Games with Gold dostępna
1074V

EA Access z kolejnym tytułem. Oferta Games with Gold dostępna

Electronic Arts i Microsoft zapraszają graczy na nowe gry. Firmy zaktualizowały katalogi swoich cyfrowych usług i w rezultacie zainteresowani zapoznają się z nowym tytułem w EA Access, a jednocześnie możemy zagrać w pierwsze produkcje z Games with Gold.

Elektronicy systematycznie rozwijają katalog dostępnych gier z EA Access. Firma wrzuca swoje starsze klasyki do usługi i zapewnia tym samym ciekawe produkcje posiadaczom Xboksów One. Najnowszy tytuł jest dostępny od kilku godzin.

Games with Gold listopad. Mocny zestaw gier od Microsoftu

W EA Access gracze mogą zapoznać się z EA Sports UFC 3 – tytuł zadebiutował na Xboksie One 2 lutego 2018 roku i zebrał oceny na poziomie 77%. W swoim czasie dziennikarze zachwalają dopracowany system walki, piękna oprawę, jednak problemem okazały się mikrotransakcje.

Na dokładkę gracze zagrają w pierwsze pozycje z Games with Gold – Microsoft od pewnego czasu aktywuje ofertę kilkanaście godzin wcześniej i już teraz możecie sprawdzić między innymi Battlefield 1.

Warto pamiętać, że oferta Xbox Game Pass zostanie w tym miesiącu rozszerzona – na Xbox X018 odbędzie się specjalny panel poświęcony usłudze i Amerykanie potwierdzili dodanie do biblioteki kolejnych gier.

Źródło: Twitter

Tagi: EA Sports UFC 3 Electronic Arts