Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 19:35
Resident Evil 2 z klasycznymi strojami.
901V

Resident Evil 2 z klasycznymi strojami. Zwiastun pokazuje znane ubrania

Capcom zapowiadając Resident Evil 2 przedstawił bohaterów w nowych strojach, jednak Japończycy nie zapominają o klasyce. Gracze otrzymają możliwość odblokowania ubrań znanych z oryginału.

Capcom małymi krokami prezentuje kolejne smaczki przygotowane dla fanów Resident Evil 2. W grze nie mogło zabraknąć klasycznych ubrań i na szczęście w tym wypadku nie będziemy zmuszeni do wydawania pieniędzy na przebrania.

Resident Evil 2 w Polsce. Znamy cenę edycji kolekcjonerskiej

Deweloperzy potwierdzili, że znane ubrania są dostępne w Resident Evil 2 i gracze odblokują je przez rozgrywkę. Leon i Claire mogą ubrać znane ciuchy, lecz aktualnie nie otrzymaliśmy informacji na temat dostępu do zawartości. Jest to oczywiście miły ukłon w stronę graczy, którzy w swoim czasie zagrywali się w drugą odsłonę, a teraz z wypiekami na ustach wyczekują na odrestaurowaną historię.

Nie możemy zapomnieć, że Capcom nie zajął się zwykłym przeniesieniem gry w wersji jeden do jednego, ponieważ autorzy przygotowali dodatkowe miejscówki, kolejnych przeciwników i zaoferują nam zupełnie nowe wrażenia.

Pełną prezentację bohaterów zobaczycie poniżej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019) strój trailer zwiastun