Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2018 23:35
Spyro Reignited Trilogy będzie wymagać pobrania danych by zagrać w Spyro 2 i Spyro: Year of the Dragon
1354V

Spyro Reignited Trilogy będzie wymagać pobrania danych by zagrać w Spyro 2 i Spyro: Year of the Dragon

Kontrowersje związane z rzekomym wymogiem pobierania dwóch z trzech gier w składance Spyro Reignited Trilogy krążą wokół gry Activision od kilku tygodni. Teraz, dwa tygodnie przed premierą, wszystko się wyjaśniło.

Początkowo mówiono, że Spyro Reignited Trilogy wymagać będzie pobrania przez nas z Sieci dwóch odsłon - Spyro 2: Ripto's Rage oraz Spyro: Year of the Dragon. Gdy przesunięto premierę o dwa miesiące, niektórzy zakładali, że pozwoli to upchnąć wszystkie gry na jedną płytę.

Spyro Reignited Trilogy na pięknych grafikach koncepcyjnych

Tak się jednak nie stało. Ekipa Achievement Hunter wybrała się do Toys for Bob, gdzie ograła najnowszy build gry i miała okazję wyjaśnić raz na zawsze palący temat. Deweloper zdradził, że na płycie znajdziemy całe Spyro the Dragon, a także część Spyro 2 i Spyro: Year of the Dragon. Oznacza to, że do dwóch gier będziemy musieli pobrać część zawartości, by te były w pełni grywalne.

Wiele wskazuje na to, że mamy tutaj podobny problem jak w przypadku Call of Duty: Black Ops 4. Gra zajmuje po prostu za dużo by zmieścić się na jednym Blu-rayu, a Activision nie chce dokładać do biznesu wrzucając drugą płytę jak chociażby jest w Red Dead Redemption 2.

Tagi: Activision playstation 4 Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob Xbox One