Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2018 16:42
Battlefield 1 z darmowym Premium. Ostatnia szansa na zgarnięcie wszystkich dodatków
1598V

Battlefield 1 z darmowym Premium. Ostatnia szansa na zgarnięcie wszystkich dodatków

Od czwartku subskrybenci Xbox Live Gold pobiorą za darmo Battlefield 1. Jest to świetny moment na skorzystanie z promocji Electronic Arts, dzięki której pobierzecie wszystkie dodatki do produkcji za darmo.

Electronic Arts od kilku miesięcy „odlicza do Battlefield 5”. Wydawca systematycznie rozdawał kolejne rozszerzenia do Battlefield 1, ale od pewnego czasu gracze mogą pobrać wszystkie dodatki do strzelanki z 2016 roku.

Games with Gold listopad. Mocny zestaw gier od Microsoftu

Nie wspominam o tym bez powodu. Promocja darmowego Premium jest dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, jednak od czwartku Battlefield 1 trafi do oferty Games with Gold, więc pewnie wielu graczy zainteresuje się propozycją.

Oferta jest dostępna wyłącznie do 31 października:

W tej sytuacji otrzymacie całą zawartość Przepustki Premium do Battlefield 1, czyli następujące dodatki:

Battlefield 1 „Nie przejdą”

Zaprawiona w bojach armia francuska dołącza do bitwy! Włóż słynny niebieski mundur, przetestuj nowy oręż i broń ojczyzny na rozlokowanych we Francji mapach.

Możesz na przykład poprowadzić oddział przez labirynt mrocznych korytarzy na uznanej przez graczy mapie „Fort de Vaux” i toczyć walkę w ciasnych pomieszczeniach. Jeżeli chcesz walczyć na bardziej otwartych mapach, wypróbuj tryb Podbój na mapach takich jak Przełamanie, gdzie czekają na ciebie starcia czołgów, dwupłatowców i szarże piechoty przez pola czerwonych maków.

Battlefield 1 „W imię cara”

Aby zagrać w dodatek „W imię cara”, potrzeba czegoś więcej niż tylko dobre zimowe buty. Gracze wkroczą tutaj na popularne mapy – „Carycyn” i „Albion” – i poznają dwa różne spojrzenia na walkę na zamarzniętym froncie wschodnim. Na mapie „Albion” broń się przed inwazją niemieckiej piechoty na tereny położone nad Morzem Bałtyckim. Ruszaj na zniszczone ulice Carycyna i zdecyduj, czy staniesz po stronie Białej Gwardii, czy Armii Czerwonej.

W dodatku dostępny jest też tryb gry „Zrzut zaopatrzenia”, 11 broni z frontu wschodniego i możliwość gry słynnym kobiecym batalionem śmierci.

Battlefield 1 „Niespokojne wody”

Weź udział w ataku wojsk brytyjskich na półwysep Gallipoli w 1915 roku i zrzucaj bomby z pokładu sterowca typu C jako żołnierz Royal Marines. Pora na niesamowite starcia na ziemi, morzu i w powietrzu. Ruszaj do labiryntu kanionów na mapie „Achi Baba”, wąskich przesmyków na „Zeebrugge” i na dwie dodatkowe mapy.

Wraz z tym dodatkiem do gry wprowadzono sześć broni palnych oraz dwie bronie do walki wręcz, które pomogą wam zapanować na lądzie, a także niszczyciel klasy L, kutry torpedowe M.A.S. oraz balony obserwacyjne, dzięki którym zdominujecie bitwy morskie. 

Battlefield 1 „Apokalipsa”

Dodatek zawiera pięć map przedstawiających najbrutalniejsze starcia Wielkiej Wojny, prawdziwe piekło „Apokalipsy”. Daje też dostęp do nowej broni, gadżetów oraz samolotów dla graczy, którzy przetrwają apokalipsę. Do nowego sprzętu zalicza się stłuczona butelka, działo ppanc. piechoty oraz karabin Howell Automatic.

Wioska Passchendaele została zniszczona przez broń, która miała być wykorzystana do szybkiego zakończenia wojny. W oparciu o te wydarzenia powstała skupiająca się na starciach piechoty mapa „Passchendaele”, pełna osłon, okopów, zrujnowanych domów i lejów po bombach. Piękne niegdyś pola pszenicy w pobliżu Sommy zostały spalone na popiół w wyniku stalowej nawałnicy. Ruszaj do walki na mapie „Somma”, na której czekają cię emocjonujące starcia ludzi z maszynami. A to tylko dwie z pięciu dostępnych map.

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts premium promocja za darmo