SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2018 14:39
Diablo 3 na Nintendo Switch może otrzymać własne amiibo. Informacja z kodu produkcji
888V

Diablo 3 na Nintendo Switch może otrzymać własne amiibo. Informacja z kodu produkcji

Blizzard podobno opracował specjalne figurki dla posiadaczy Nintendo Switchów. Informacje dotyczące gadżetów powinny zostać potwierdzone w najbliższy piątek.

W najbliższy piątek rozpocznie się BlizzCon. Na początek będziemy uczestniczyć w konferencji, po której odbędzie się panel prezentujący przyszłość uniwersum Diablo. Nie możemy podobno liczyć na zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji, jednak studio może przedstawić amiibo.

Diablo 3 na Nintendo Switch. Gameplay z kooperacji i test płynności animacji

Pierwsi gracze mają już dostęp do Diablo 3 na Nintendo Switch i jeden z użytkowników Reddita wziął na warsztat kod produkcji. W danych znalazły się informacje dotyczące wykorzystania trzech rodzajów amiibo.

Blizzard zajął się podobną wsparciem dla zwykłych figurek, „Goblina Skarbnika” i „Demona” – możemy w tej sytuacji oczekiwać, że podczas rozgrywki wykorzystamy już wydane amiibo, jednak w produkcji pojawia się odwołanie do dwóch gadżetów przygotowanych specjalnie dla Diablo 3.

Według przedstawionych przecieków standardowe amiibo oraz „Goblin Skarbnik” otworzą portale do aktualnie niepotwierdzonych lokacji, a „Demon” przywoła potężnego przeciwnika Twórcy określili również czas ponownego wykorzystania gadżetów i portal otworzymy raz na 22 godziny, a oponent może zjawić się na mapie po 45 minutach.

Wiele na to wskazuje, że figurki zostaną przedstawione w piątek i pewnie od razu trafią do sprzedaży – w końcu Diablo 3 będzie dostępne na Nintendo Switch od końcówki tygodnia.

Źródło: https://www.dualshockers.com/diablo-3-eternal-collection-switch-amiibo/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo III Eternal Collection