SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2018 22:00
Monster Hunter World z fantastycznym wynikiem na Zachodzie
593V

Monster Hunter World z fantastycznym wynikiem na Zachodzie

Capcom nie może patrzeć wyłącznie na Japonię. Monster Hunter World został doceniony przez graczy z Zachodu i tytuł osiągnął rekordowy rezultat dla całej korporacji. Gra wciąż odnotowuje bardzo dobre wyniki.

Kontynuacja Monster Hunter World to wyłącznie kwestia czasu. Capcom potwierdził kapitalne wyniki produkcji, która pochłonęła graczy z całego świata i wciąż nie brakuje nowych chętnych na polowanie.

Film Monster Hunter to kpina z uniwersum. Żołnierze będą strzelać do zwierzaków

Capcom w sierpniu potwierdził sprzedaż 10 mln egzemplarzy Monster Hunter World – jest to wyjątkowo dobry wynik dla firmy, ponieważ to pierwsza gra korporacji, która osiągnęła taki doskonały rezultat w tak krótkim czasie.

Teraz włodarze podali kolejne wyniki. Na spotkaniu z inwestorami potwierdzono sprzedaż kolejnych 700 000 egzemplarzy, czyli w ostatnich tygodniach wielu nowych graczy wyruszyło na polowanie.

Japończycy potwierdzili również skalę zainteresowania klientów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych – aż 70% z 10,7 mln sprzedanych pudełek trafiło do graczy z Zachodu! Capcom nie może w tej sytuacji nie doceniać fanów ze Starego Kontynentu oraz Ameryki.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla miłośników marki Monster Hunter, ponieważ teraz wszystkie pozycje z serii powinny trafiać w podobnym terminie na cały świat.

Źródło: https://wccftech.com/monster-hunter-world-10-7-million-copies/

Tagi: Capcom Monster Hunter World tweet wyniki