Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2018 15:48
No Man's Sky The Abyss. Zwiastun pokazuje elementy z ogromnego i darmowego DLC
1426V

No Man's Sky The Abyss. Zwiastun pokazuje elementy z ogromnego i darmowego DLC

Hello Games nie zapomina o No Man's Sky. Deweloperzy przygotowali kolejne rozszerzenie, które właśnie debiutuje na wszystkich platformach. Zobaczcie zawartość przygotowaną do dodatku The Abyss.

No Man's Sky trafiło do pierwszych graczy 10 sierpnia 2016 roku, ale produkcja w tym dniu nie prezentowała oczekiwanej zawartości. Deweloperzy w kolejnych miesiącach rozwijali grę, która systematycznie otrzymuje nowe rozszerzenia.

No Man's Sky. The Abyss kolejnym dodatkiem za darmo

Twórcy w końcu zdecydowali się znacząco rozbudować podwodny świat. Teraz możemy stworzyć nowe budynki, zdobędziemy kolejne surowce, napotkamy na wielkie potwory, czy po prostu poznamy kilka godzin nowej – podobno mroczniejszej – historii.

Całość została zaprezentowana na poniższym materiale i trudno nie docenić pracy Hello Games, które wyraźnie zamierza naprawić swoje błędy i chce zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia w No Man's Sky.

Studio planuje już kolejne ruchy, więc w niedalekiej przyszłości poznamy konkretne informacje dotyczące następnych, bezpłatnych dodatków, które powiększą No Man's Sky.

Tagi: dodatek Hello Games No Man's Sky trailer zwiastun