SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2018 15:08
Xbox Game Pass listopad. Microsoft znowu serwuje grę na premierę
4479V

Xbox Game Pass listopad. Microsoft znowu serwuje grę na premierę

Microsoft właśnie opublikował informacje dotyczące listopadowej oferty Xbox Game Pass. Firma postanowiła tym razem zaprezentować sześć gier, a reszta przyjemności zostanie pokazana na imprezie Xbox X018.

Bez wielkiej niespodzianki. Już wcześniej pojawiły się plotki, według których Microsoft zamierza wykorzystać Xbox X018 do przedstawienia nowych gier z Xbox Game Pass. W rezultacie dzisiaj poznaliśmy wstępną listę tytułów z listopada.

Microsoft opracowuje kontroler Xbox dla smartfonów i tabletów

Xbox Game Pass listopad 2018

  • Sniper Elite 4 - 1 listopad
  • Olli Olli 2 XL Edition - 1 listopad
  • Sheltered - 1 listopad
  • Rise and Shine - 1 listopad
  • Grip: Combat Racing - 6 listopad 

Listopad to kolejny miesiąc, w którym otrzymamy grę w dniu premiery – Grip: Combat Racing trafi na konsole właśnie szóstego listopada. Tytuł w swoim czasie zebrał sporo pochwał od graczy oraz dziennikarzy, którzy zapoznali się z edycją na komputery osobiste, więc pewnie znajdą się chętni na tę propozycję.

W listopadzie zagramy również w czwartego Snipera oraz trzy przyjemne-mniejsze tytuły – od siebie na pewno mogę polecić Sheltered, bo gra wyrwała z mojego życia kilka długich godzin.

Pozostałe tytuły poznamy podczas Xbox X018 – impreza została zaplanowana na 10-11 listopada. Standardowo na naszym portalu otrzymacie pełny wgląd w wydarzenie amerykańskiej korporacji.

Tagi: lista gier Microsoft Xbox Game Pass xbox one