Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.10.2018 12:50
For Honor z wydarzeniem na Halloween
521V

For Honor z wydarzeniem na Halloween

Od wczoraj w For Honor dostępne jest wydarzenie z okazji Halloween. Co tym razem przygotował Ubisoft w swojej grze?

Wydarzenie z okazji Halloween w For Honor trwa od wczoraj do 8 listopada, wiec mamy jeszcze sporo czasu by wrócić do gry i powalczyć o nowe przedmioty kosmetyczne.

For Honor będzie ładniejsze. Ubisoft poprawia grafikę, a za rogiem nowe rozszerzenie

Ubisoft urozmaicił tryby gry, wprowadzając od For Honor ponownie tryb Nieskończonego marszu w którym poza walką z rywalami, musimy także odpierać niekończące się ataki szkieletów.

W grze pojawiły się także specjalne wyzwania i misje w trybie Arcade dzięki którym zdobędziemy nowe przedmioty kosmetyczne utrzymane w tematyce Halloween.

Oprócz tego, w grze pojawiły się nowe wyzwania społeczności. Gracze z frakcji, która osiągnie cel jako pierwsza, otrzymają 1000 szt. stali + 2 skrzynie grabieży. 2. miejsce zapewni 500 szt. stali + 1 skrzynię grabieży, zaś miejsce 3 – 500 szt. stali.

Wydarzenie to także nowe stroje dla każdej z postaci. Będą one dostępne po obniżonej cenie 15 000 szt. stali dla każdej postaci w pierwszym tygodniu wydarzenia, a dodatkowo pojawią się też halloweenowe elementy kosmetyczne, broń oraz efekt „Sonata księżycowa” (możliwe do zdobycia jako łup także w trybie arcade).

Źródło: https://forhonor.ubisoft.com/game/pl-pl/news-community/detail.aspx?c=tcm:160-338461-16&ct=tcm:160-76770-32

Tagi: For Honor pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal xbox one