Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.10.2018 12:37
Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom. Pierwsze informacje o dużym DLC
421V

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom. Pierwsze informacje o dużym DLC

Po wielu miesiącach milczenia ze strony Level-5, wreszcie poznaliśmy pierwsze DLC, które wejdzie w skład przepustki sezonowej Ni no Kuni 2. Jego tytuł to Labyrinth of the Ghost King i przyniesie nam sporo nowej zawartości do zaliczenia.

Level-5 wraz z Bandai Namco wyjątkowo długi kazali nam czekać na jakiekolwiek informacje na temat DLC, które obiecano przed premierą gry. Te wreszcie zostało pokazane na łamach Famitsu.

Darmowe DLC do Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom już dostępne

Labyrinth of the Ghost King nie zaoferuje jednak zbyt dużo zawartości fabularnej. Owszem, dojdzie nam parę zadań pobocznych w których mamy poznać historię naszych towarzyszy, ale główny wątek dodatku skupiony będzie wokół tajemniczego labiryntu w którym rządzi Lamikyl. Jak na złoczyńcę przystało - chce zniszczyć budowane w pocie czoła królestwo Evermore.

Tytułowy Labirynt będzie w założeniach przypominał obecne w grze losowo generowane Faraway Forest. Kolejne lokacje w nim będą losowo wypełniane zawartością, a jego zaliczanie będzie skutkowało otrzymywaniem nowego ekwipunku. Tego dojdzie aż 80 różnych sztuk. Sama lokacja ma być znacznie trudniejsza niż Faraway Forest.

Do Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom trafi nowy system w walce - Gokui. Na razie jednak... nie wiemy czym będzie, gdyż deweloper postanowił nam tego nie zdradzać. Zaliczymy także ponowną walkę z jednym z bossów z podstawowej wersji gry, ale jakim - tego też nie zdradzono.

Tagi: Bandai Namco Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PC playstation 4

Nie przegap