Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2018 17:55
Nie otwieraj oczu na Netflix. Zwiastun filmu z gwiazdorską obsadą
2274V

Nie otwieraj oczu na Netflix. Zwiastun filmu z gwiazdorską obsadą

Netflix nie oszczędza na swoje duże produkcje. Firma opublikowała zwiastun filmu zatytułowanego „Nie otwieraj oczu”, do którego zaangażowano kilka znanych nazwisk. Produkcja trafi na platformę pod koniec roku.

Netflix inwestuje kolejne miliony we własne produkcje i choć widzowie nie mogą narzekać na seriale oraz dokumenty, to nadal pewnym problemem dla platformy są filmy przygotowane na zlecenie. Firma ma jednak wielkie plany i dobrym przykładem tych słów jest właśnie „Nie otwieraj oczu”.

Batman Ninja na Netflix! Zobaczcie świetną animację

21 grudnia odbędzie się premiera filmu „Nie otwieraj oczu”. Za produkcję w roli reżysera odpowiada Susanne Bier, która przygotowała między innymi „Nocny recepcjonista”, „W lepszym świecie”, „Druga szansa”, „Otwarte serca”, „Bracia” i „Tuż po weselu”. Historię w tym wypadku napisał Eric Heisserer, którego twórczość znacie z „Nowy początek”, „Coś”, „Koszmar z ulicy Wiązów”, a scenarzysta pracuje również nad „Van Helsing”.

W „Nie otwieraj oczu” widzowie trafią do świata, w którym ludzkość została zdziesiątkowana przez tajemniczą siłę i choć trudno tak naprawdę określić „co” zabija, to jednak każdy, kto to zobaczy, ginie.

„Tajemnicza siła dziesiątkuje ludzkość. W tym świecie nic nie jest pewne oprócz tego, że każdy, kto to zobaczy, zginie. Malorie, walcząc o przetrwanie dla siebie i dwójki swoich dzieci, rzuca wyzwanie temu, co nieznane, pragnąc odnaleźć miłość i nadzieję. Po latach życia w ukryciu postanawia przenieść się do miejsca, w którym ona i jej bliscy będą bezpieczni. Jednak aby wydostać się z sideł mrocznej siły, uciekinierzy muszą przetrwać dwudniową wyprawę po niebezpiecznej rzece — w dodatku z zasłoniętymi oczami.”

W roli głównej występuje nagrodzona Oscarem Sandra Bullock, a do gwiazdorskiej obsady dołączyli także Trevante Rhodes, Sarah Paulson oraz John Malkovich.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery film netflix nie otwieraj oczu trailer zwiastun