SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2018 17:12
Civilization 6 wygląda pięknie na Switch. Pierwszy gameplay!
1725V

Civilization 6 wygląda pięknie na Switch. Pierwszy gameplay!

Premiera Sid Meier’s Civilization VI na Switch to ważniejsze wydarzenie, niż mogłoby się wydawać. Marka Civilization od trzeciej odsłony unikała konsol jak ognia. Jak się jednak okazuje przeniesienie tej wspaniałej serii strategicznej na współczesne konsole jest jak najbardziej możliwe.

I do tego jak dobrze wygląda! Sid Meier’s Civilization VI zostało przed chwilą zaprezentowane na oficjalnym kanale Nintendo, na YouTube. Tytuł prezentuje się nie tylko świetnie, ale wygląda nawet, że został ulepszony w stosunku do konwersji iOS, na której bazuje. W poniższym materiale wideo możemy ujrzeć animowane wizerunki władców poszczególnych imperiów, co nie występowało na iPadach.

Wersja na Switch ma zapewniać wszystkie funkcje i całe gameplayowe wyrafinowanie znane z wersji pecetowej. Oczywiście z najnowszymi aktualizacjami.

Sid Meier’s Civilization VI trafi na Nintendo Switch już 16 listopada. Jeśli szukacie gry na wiele miesięcy (sporo osób gra w ten tytuł na PC od premiery aż do dzisiaj), to jesteście pod właściwym adresem.

 

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI