Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2018 08:31
Red Dead Redemption 2 na długiej rozgrywce. Wyciek pokazuje grę Rockstar!
7487V

Red Dead Redemption 2 na długiej rozgrywce. Wyciek pokazuje grę Rockstar!

Rosjanie nie przejmują się terminem „embargo”, więc w rezultacie możemy spojrzeć na blisko 4-minutowy fragment rozgrywki z Red Dead Redemption 2. To najdłuższy materiał z gry opublikowany bez jakichkolwiek cięć.

Red Dead Redemption 2 trafi na rynek w najbliższy piątek. Gra została zapowiedziana przez Rockstar na dwie platformy, jednak systematycznie pojawiają się plotki, według których studio opracowuje edycję na komputery osobiste.

Red Dead Redemption 2 Official Companion App w szczegółach. Program pozwoli usunąć HUD

Jutro na pewno nie będziemy narzekać na brak materiałów z Red Dead Redemption 2, ponieważ Rockstar na dzień przed premierą ustaliło termin embargo na streamy. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że poniższy film może zostać wkrótce usunięty, więc lepiej siadajcie wygodnie i oglądajcie tę przyjemność.

Przed Wami najdłuższy fragment rozgrywki z Red Dead Redemption 2 – wcześniej Rockstar pokazywało kilka materiałów, jednak za każdym razem studio decydowało się na cięcia. Gameplay przedstawia poboczne aktywności – Morgan ma okazję „dogadać się” z pewnym mężczyzną, a później okłada kolejnego, więc zaczynają się jego problemy.

BR78 - dzięki za link!

[Aktualizacja]

Podczas pisania tej wiadomości natrafiłem na kolejne gameplaye – na początku pierwszego materiału została prawdopodobnie przedstawiona misja fabularna, ponieważ Morgan ma okazję wskoczyć na pociąg, jednak niestety nie mamy okazji zobaczenia całego zadania... Mimo wszystko narzekać nie możemy, ponieważ w tym wypadku oglądamy ponad 6 minut rozgrywki.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two