Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.10.2018 16:23
FIFA 19. Łatka naprawia przesadzone przewrotki
3540V

FIFA 19. Łatka naprawia przesadzone przewrotki

Jak najłatwiej strzelić bramkę w FIFA 19? Z przewrotki. EA Sports tak bardzo chciało zrobić grę miłą dla oka w której wychodzi wszystko, że aż przesadzono. Po fali popremierowej krytyki, wjeżdża pierwsza łatka mieszająca w rozgrywce.

To, że w kilka miesięcy po premierze kolejna odsłona serii FIFA nie przypomina wydania premierowego to już norma. Nie inaczej będzie z FIFA 19, które właśnie otrzymało znaczącą aktualizację, która nie tylko poprawia błędy, ale miesza w rozgrywce.

FIFA 19 FUT Ultimate Scream na zwiastunie. Karty z okazji Halloween

Najważniejsze dla wielu będzie to, że znaczącego nerfa otrzymały strzały z przewrotki. Ostatnio oglądałem sporo materiałów z FIFA 19 i faktycznie - przynajmniej 3/4 bramek padało po dośrodkowaniu i przewrotce. Nawet jeśli osoba grała zespołem pokroju Zagłębia Sosnowiec. Woleje i przewrotki będą teraz rzadsze i mniej celne. Korzystać będą z nich także wyłącznie ci piłkarze, którzy osiągną odpowiednio wysokie statystyki.

Co poza tym? Dodana została opcja zmiany taktyki z menu pauzy, poprawiono też SI bramkarzy - będą normalnie łapać piłki i lepiej reagować na wydarzenia boiskowe.

Co w FIFA Ultimate Team? Naprawiono wyszukiwanie przeciwników w Dywizjach oraz poprawiono wyświetlanie statystyk naszych zawodników, a także licznika odliczającego w danych trybach. Poprawek doczekał się także tryb sieciowy, kariera i poszczególne tryby gry.

Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnym forum gry.

Źródło: https://fifaforums.easports.com/en/discussion/421849/fifa-title-update-23rd-october#latest

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 19 pc playstation 4 xbox one