Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2018 13:37
Xbox Live Gold na 3 miesiące w promocji. Dodatkowe 3 miesiące za darmo
3058V

Xbox Live Gold na 3 miesiące w promocji. Dodatkowe 3 miesiące za darmo

Xbox Live Gold jest niezbędne do sieciowej rozgrywki na Xboksie One i Xboksie 360, więc pewnie wielu graczy może w najbliższym czasie szukać odpowiedniej oferty. Dzięki najnowszej promocji kupując abonament na 3 miesiące, otrzymacie za darmo dodatkową zdrapkę.

Nie zawsze możemy zachwalać oferty Games with Gold, jednak nie możemy zapomnieć, że „złoty status” pozwala nie tylko pobierać produkcje. Gracze dzięki abonamentowi korzystają z dodatkowych zniżek oraz otrzymują dostęp do rozgrywki online.

Xbox One z serią reklam „Wskocz do gry”. Microsoft zachęca do rozgrywki

W rezultacie posiadacze Xboksów One i Xboksów 360 są często zmuszeni do kupowania Xbox Live Gold. Należycie do tego grona? To zainteresujcie się promocją, dzięki której za 78,90 zł kupicie 3-miesięczny abonament, a jednocześnie otrzymacie dodatkową zdrapkę na kolejne 3 miesiące.

Kody Xbox Live Gold na 3 miesiące możemy aktualnie nabyć za około 65-79 zł, więc trudno nie zachwalać oferty przygotowanej przez Muve.pl, jednak nie odkładajcie w tym wypadku zakupów, bo akurat ta promocja cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem, a liczba kodów jest ograniczona.

Oferta Xbox Live Gold na październik wygląda następująco:

  • Xbox One: Overcooked! – 1-31.10
  • Xbox One: Victor Vran – 16.10-15.11
  • Xbox One + Xbox 360: Hitman Blood Money – 16-31.10

Źródło: Twitter

Tagi: