Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2018 12:57
Spider-Man The Heist na zwiastunie premierowym. Gameplay pokazuje historię i nowe stroje
1044V

Spider-Man The Heist na zwiastunie premierowym. Gameplay pokazuje historię i nowe stroje

Insomniac Games zaprasza posiadaczy PlayStation 4 na kolejną przygodę Człowieka-Pająka. Twórcy udostępnili pierwszy dodatek, który jednocześnie otrzymał fabularny zwiastun. Zobaczcie również krótki fragment rozgrywki oraz nowe stroje.

Twórcy Spider-Mana jeszcze przed premierą zapowiedzieli serię dodatków rozszerzających historię. Autorzy zdecydowali się na trzy opowieści i pierwsza debiutuje dzisiaj.

Marvel's Spider-Man już z hardkorowym poziomem trudności i New Game+

Akcja Spider-Man The Heist rozpoczyna się od tajemniczej kradzieży. Złodzieje wdarli się do nowojorskiego muzeum i sprawę musi rozwikłać niezawodny Peter Parker. Bohater może w tym wypadku korzystać z pomocy swojej wielkiej-dawnej miłości, ponieważ znaczącą rolę w wydarzeniach odegra Felicia Hardy, czyli Black Cat.

Początek rozgrywki oraz konkretny zwiastun zobaczycie poniżej – szczególnie zachęcam do pierwszego materiału, bo Insomniac Games w ciekawy sposób zapowiada wydarzenia. Autorzy na szczęście nie pokazują za wiele.

Na ostatnim filmie zobaczycie już czystą rozgrywkę – jeden z YouTuberów otrzymał dostęp do tytułu, więc postanowił przedstawić trzy nowe stroje. Autorzy wcześniej zapowiadali, że w przypadku rozszerzeń do Spider-Mana zgarniemy nie tylko nowe przygody, kolejne misje do wykonania, ale wskoczymy również w świeżutkie fatałaszki.

Tagi: gameplay Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018) zwiastun

Nie przegap