Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2018 15:32
Red Dead Redemption 2 mapa
5571V

Red Dead Redemption 2 przecieka. Mapa zaprezentowana przez gracza

Rockstar długo walczyło z przeciekami, jednak najwidoczniej kolejni gracze otrzymali dostęp do własnych płytek. Po krótkim fragmencie rozgrywki, w Sieci pojawiła się mapa produkcji. Materiał potwierdza doniesienia od informatora.

Rockstar bardzo długo broniło się przed przeciekami, jednak możemy podejrzewać, że gra trafiła już do kolejnych graczy, którzy chętnie pokazują nowe elementy z produkcji. Mapa potwierdza wyciek z 2016 roku.

Red Dead Redemption 2. Gameplay wycieka! Rockstar reaguje

W 2016 roku mieliśmy okazję wspomnieć o ciekawej sytuacji – w Sieci pojawiła się mapa, którą miał pochwalić się jeden z deweloperów. Informator przedstawił konkretną prezentację lokacji i choć wielu nie wierzyło w autentyczność tego przecieku, to jednak najnowszy materiał jest jednoznaczny.

Teraz możemy spojrzeć na zdjęcie z gry – wiele na to wskazuje, że gracz wciąż nie zdążył odwiedzić wszystkich zakątków, jednak nawet w takiej sytuacji oglądamy identyczne ukształtowanie terenu jak w przypadku mapy z 2016 roku.

Ostateczne opinie dotyczące Red Dead Redemption 2 zostaną opublikowane w najbliższy czwartek – wybrane redakcje w ubiegłym tygodniu otrzymały dostęp do produkcji.

Red Dead Redemption 2 mapa

Tagi: mapa Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two wyciek

Nie przegap