Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2018 10:22
World War 3 we Wczesnym Dostępie. Świetny wynik, problemy i dobre wyniki na giełdzie
1016V

World War 3 we Wczesnym Dostępie. Świetny wynik, problemy i dobre wyniki na giełdzie

The Farm 51 pod koniec ubiegłego tygodnia zaoferowało pierwszym graczom World War 3. Tytuł cieszył się fantastycznym zainteresowaniem, ale studio od premiery boryka się z problemami. Na szczęście gra wraca do życia.

Premiera World War 3 we Wczesnym Dostępie odbyła się w piątek, ale Gliwiczanie nie spodziewali się tak ogromnego Zainteresowania. Tytuł miał zadebiutować o 19:00, jednak pierwsi gracze trafili na serwery dopiero o 20:30. Przyjemności nie trwały długo.

World War 3 na rozgrywce. Polacy mogą zagrozić serii Battlefield?

Od piątku trwa walka z serwerami. Twórcy nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania – World War 3 zdecydowało się nabyć ponad 100 000 graczy i jest to rezultat, który robi wrażenie. Gra od piątku znajduje się na szczycie w rankingu sprzedaży Steam.

The Farm 51 nie schowało głowy w piasek, a od piątku klienci otrzymują stałe informacje o aktualizacjach i twórcy spędzili weekend nad ratowaniem produkcji. Pierwsze sygnały dotyczące rozgrywki pojawiały się już w sobotę, ponieważ małymi krokami kolejni fani mogą sprawdzać strzelankę Polaków.

Aktualnie opinie dotyczące World War 3 są na Steam mieszane, jednak to najwidoczniej tylko i wyłącznie kwestia czasu – gdy autorom uda się uporać z ostatnimi niedogodnościami, to wszyscy powinni w spokoju rozkoszować się rozgrywką, która podobno nie zawodzi. Klienci, którym udało się wypróbować WW3 zachwalają system strzelania oraz projekty map.

Ostatni komunikat studia pojawił się wczoraj wieczorem:

„Żołnierze! Łatka i aktualizacja klienta jest już w drodze. O 23:00 serwery będą wyłączone przez około godzinę. Powinno to rozwiązać niektóre problemu. Dziękujemy za wasze wsparcie i prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Wiemy o problemie ze znikającymi po wyjściu z gry ustawieniami użytkownika. Zostanie to naprawione”

Na szczęście dla studia, graczy i miłośników shooterów, The Farm 51 dobrze radzi sobie na giełdzie i niedogodności nie wpłynęły negatywnie na rezultaty z GPW – aktualnie za jedną akcję należy zapłacić 40,60 zł (+23,78%), a na początku sesji było to nawet 43 zł.

Tagi: giełda The Farm 51 trailer World War 3 wyniki zwiastun