Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.10.2018 08:26
Luke Cage skasowany. Koniec kolejnego serialu Netfliksa
1797V

Luke Cage skasowany. Koniec kolejnego serialu Netfliksa

Tydzień po skasowaniu Iron Fista, Netflix postanowił zrobić to samo z kolejnym serialem o superbohaterze. Tym razem do piachu poszedł Luke Cage.

Luke Cage długo nie wytrzymał. Krótko po premierze drugiego sezonu, Netflix zdecydował się skasować cały serial, ku zaskoczeniu wszystkich. Drugi sezon serialu odbierany był nieco lepiej niż premierowy, a pracujący przy nim ludzie, w tym showrunner Cheo Hodari Choker przygotowywał się do produkcji kolejnego sezonu.

Netflix może ponownie zmienić ceny abonamentów. Firma testuje tańsze rozwiązania

Netflix postanowił jednak zakończyć żywot serialowego Luke'a Cage'a. Źródła na które powołuje się serwis Deadline donoszą, że powodem skasowania są różnice kreatywne oraz brak porozumienia między stronami. Początkowo trzeci sezon miał mieć 13 odcinków, ale planowano zejść do 10, co sprawiało znaczące problemy przy napisanym już skrypcie.

Oficjalny komunikat firm brzmi nastepująco:

Niestety, Luke Cage nie powróci z trzecim sezonem. Marvel i Netflix są wdzięczni ludziom pracującym nad serialem, który ożywił bohatera Harlemu. Dziękujemy także fanom, którzy śledzili jego losy.

Tym samym żywe pozostają trzy seriale - Jessica Jones, The Punisher oraz Daredevil. Jak myślicie, który z nich pójdzie jako kolejny do skasowania?

Źródło: https://deadline.com/2018/10/luke-cage-cancelled-marvel-netflx-mike-colter-cheo-hodari-coker-1202486487/

Tagi: luke cage marvel netflix

Nie przegap