SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2018 20:30
Xbox Game Pass z kolejnymi 4 grami. Microsoft ma szykować prezent na Halloween
1162V

Xbox Game Pass z kolejnymi 4 grami. Microsoft ma szykować prezent na Halloween

Microsoft rozpieszcza graczy. Zdaniem przecieków firma przygotowuje kolejną ofertę dla subskrybentów Xbox Game Pass, dzięki której zainteresowani pobiorą cztery nowe produkcje. Na liście znajdują się polskie perły.

Wczoraj miałem okazję potwierdzić nową produkcję w Xbox Game Pass, a wiele na to wskazuje, że już w poniedziałek lista zostanie powiększona o kolejne cztery tytuły. Microsoft szykuje niespodziankę z okazji Halloween.

Sinner: Sacrifice for Redemption w Xbox Game Pass! Nowa gra na premierę

W opisie konta Xbox Game Pass na Twitterze pojawiła się następująca adnotacja „Installing Pumpkin patch [92%]” - procent zwiększa się z kolejnym dniem i według obliczeń licznik dojdzie do 100% w najbliższy poniedziałek.

Mimo to nie musimy czekać do przyszłego tygodnia, by poznać konkretne informacje dotyczące „instalacji”, ponieważ pierwsi gracze dostrzegli w zakładce Xbox Game Pass cztery nowe tytuły:

  • >observer_
  • Dead Island: Riptide Definitive Edition
  • Hello Neighbor
  • Outlast

Należy zaznaczyć, że zakładka Xbox Game Pass nie jest jednocześnie aktualizowana na całym świecie, więc nie wszyscy posiadacze Xboksów One zobaczą nowe tytuły. Aktualnie gier nie można zainstalować – pewnie wszystko zmienić się po potwierdzeniu oferty przez Microsoft.

Na liście pojawia się Observer – jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z przygodą, to na pewno będziecie zachwyceni.

Źródło: Twitter

Tagi: Halloween microsoft promocja xbox game pass