Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2018 15:33
Battlefield 5 w złocie. DICE zakończyło prace nad grą i ma prezent dla graczy
1685V

Battlefield 5 w złocie. DICE zakończyło prace nad grą i ma prezent dla graczy

Premiera Battlefield 5 odbędzie się dopiero pod koniec listopada, ale możecie mieć pewność, że DICE tym razem nie opóźni premiery strzelanki. Autorzy ogłosili złoty status i zakończyli główne prace nad produkcją.

19 października miała odbyć się premiera Battlefield 5, ale autorzy zdecydowali się opóźnić premierę. Autorom udało się zakończyć prace nad grą i w rezultacie możecie mieć pewność, że tytuł trafi do zainteresowanych 20 listopada.

Battlefield 5 chwali się kampanią. Gameplay pokazuje opowieść

Szwedzkie studio zakończyło prace nad Battlefield 5. Deweloperzy kolejne dni zajmą się ostatnimi szlifami, jednak możecie mieć pewność, że pod koniec listopada zapoznacie się z pełną wersją tytułu.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów uniwersum, którzy wyczekują na strzelankę – gra zaoferuje standardową kampanię, tryb sieciowy, wszystkie rozszerzenia zostaną rozdane za darmo, a pod koniec roku zagramy w specjalnych zmaganiach typu Battle Royale.

Autorzy mają również mały prezent dla graczy – Oskar Gabrielson, dyrektor generalny DICE Stockholm, potwierdził przygotowanie specjalnego hełmu z emblematem SNAFU. Prezent trafi do Was po zalogowaniu się na serwery Battlefield 5.

Źródło: Twitter

Tagi: battlefield 5 dice Electronic Arts gra w złocie złoto