SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2018 22:00
Ashen trafi w dniu debiutu do Xbox Game Pass. Premiera odbędzie się wkrótce
1061V

Ashen trafi w dniu debiutu do Xbox Game Pass. Wkrótce premiera

W przeciągu następnych dwóch miesięcy subskrybenci Xbox Game Pass zagrają w Ashen. Tytuł powstaje od wielu lat, jednak autorzy znajdują się na ostatniej prostej i potwierdzili wrzucenie produkcji do usługi Amerykanów.

Od wczoraj sympatycy Xbox Game Pass mogą sprawdzać Sinner: Sacrifice for Redemption. Produkcja dość niespodziewanie pojawiła się w bibliotece usługi, a okazuje się, że już wkrótce gracze zapoznają się z kolejną ciekawostką.

Sinner: Sacrifice for Redemption w Xbox Game Pass! Nowa gra na premierę

Twórcy Ashen nadal nie przedstawili daty premiery, jednak możecie mieć pewność, że gra trafi na cyfrowe półki sklepowe w przeciągu dwóch następnych miesięcy. Deweloperzy kończą właśnie prace i już wkrótce mają ogłosić ostateczne informacje dotyczące premiery.

Ashen będzie także kolejnym tytułem, który w dniu premiery zasili Xbox Game Pass – Microsoft oferuje swoje wszystkie produkty pochodzące od zespołów first-party, jednak jak widać część deweloperów chętnie dzieli się swoimi pozycjami w dniu debiutów.

Na pewno warto w trzech słowach wspomnieć o Ashen – gra to nieliniowy RPG akcji, w którym gracze trafią do ponurego świata pozbawionego słońca. Główny bohater będzie przemierzał lokacje w poszukiwaniu idealnego miejsca na swój dom, a podczas rozgrywki często natrafimy na trudne wybory, sprzymierzeńców oraz przeciwników.

Tytuł był kilkukrotnie promowany przez Microsoft na różnych targach – między innymi E3 – jednak jest to oczywiście mniejszy projekt realizowany z okazji ID@Xbox.

Źródło: Twitter

Tagi: ashen microsoft xbox game pass xbox one