Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.10.2018 11:16
Rocket League wkrótce ze wsparciem dla Xboksa One X
356V

Rocket League wkrótce ze wsparciem dla Xboksa One X

Od przynajmniej kilku miesięcy, posiadacze Xboksa One X proszą ekipę Psyonix o dodanie pełnego wsparcia Rocket League dla mocniejszej konsoli Microsoftu. I ich prośby wreszcie zostaną spełnione.

Psyonix opublikowało plany rozwoju Rocket League na najbliższe tygodnie. Wśród planów nowej zawartości, wybija się aktualizacja gry, która pozwoli produkcji wykorzystać w pełni moc jaką oferuje Xbox One X. Jak będzie wyglądało wsparcie dla konsoli? Rocket League będzie działał w 4K i 60 FPS, a także obsłuży technologię HDR.

Cross-play w Rocket League? Na razie nie ma takiego tematu

Psyonix zamieściło także informacje na temat prac nad RocketID, unikatowym identyfikatorem, który połączy postępy ze wszystkich konsol na jednym koncie. Dodatkowo, deweloper zdradził, że dzięki decyzji Sony w temacie cross-playu, przesunięcie RocketID na 2019 pozwoli przygotować go pod grę między wszystkimi platformami, w tym PS4.

W grudniu pojawią się nowe przedmioty dla posiadaczy Rocket Pass, w tym nowe samochody i przedmioty licencjonowane. W połowie grudnia wystartuje wydarzenie Frosty Fest 2018, w którym za rozgrywane mecze online będziemy zdobywać płatki śniegu, które potem wymienimy na unikatowe przedmioty.

I ciekawostka - wkrótce Rocket League pojawi się w Chinach.

Źródło: https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-roadmap-fall-2018/

Tagi: Psyonix Rocket League Xbox One