SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.10.2018 07:53
Koniec marzeń o Diablo 4 na BlizzCon 2018
5869V

Koniec marzeń o Diablo 4 na BlizzCon 2018

Koniec marzeń, panie i panowie. Diablo studzi zapał fanów kultowej marki przed rozpoczęciem Blizzcon 2018.

W Sieci zawrzało w ostatnim czasie od plotek i sugestii, że Blizzard szykuje się do ujawnienia Diablo 4 na imprezie Blizzcon 2018. W końcu na wydarzeniu nie zabraknie panelu "Diablo: Co Dalej?", który odbędzie się zaraz po ceremonii otwarcia imprezy.

Niestety Blizzard wylewa kubeł zimnej wody na głowy fanów Diablo. W oficjalnym komunikacie firma odniosła się bezpośrednio do ostatnich plotek. Wygląda na to, że nie ma żadnych szans na jakiekolwiek ogłoszenia w kwestii marki Diablo.

"To bardzo ekscytujący czas. Obecnie mamy kilka zespołów pracujących nad różnymi projektami Diablo i nie możemy się doczekać, by wam o tym opowiedzieć, ale... kiedy czas będzie odpowiedni.

Wiemy na co liczy wielu z was, ale możemy powiedzieć tylko, że na pewne rzeczy trzeba poczekać. Doceniamy waszą cierpliwość (...)

Nie będziemy na imprezie gotowi do ujawnienia naszych projektów, ale i tak przedstawimy pewne informacje związane z Diablo na imprezie".

Cóż, ważne że Blizzard przyznaje się przynajmniej do tworzenia nowych projektów związanych z marką Diablo. Zapewne chodzi o Diablo 4, ale na szczegóły na temat tej wyczekiwanej produkcji poczekamy pewnie aż do BlizzCon 2019.

Tagi: Blizzard blizzcon 2018 blizzcon 2019 diablo diablo 4