Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2018 17:25
Rainbow Six Siege z kolejnymi cennymi radami. Ubisoft uczy strzelać na Oregonie
1214V

Rainbow Six Siege z kolejnymi cennymi radami. Ubisoft uczy strzelać na Oregonie

Francuska korporacja przekazuje cenne rady dotyczące rozgrywki w Rainbow Six Siege. Studio skupiło się na kolejnej mapie i dzięki przedstawionym informacjom gracze będą gotowi do rywalizacji o największe cele.

Rainbow Six Siege trafił na rynek pod koniec 2015 roku, jednak Ubisoft nie zamierza zrezygnować z tego tytułu. Firma wciąż rozwija i dopracowuje produkcję, która cieszy się fantastycznym zainteresowaniem.

Rainbow Six Siege z cennymi poradami dla graczy. Ubisoft uczy gry na Chalet

Idealnym potwierdzeniem tych słów jest poniższy film. Ubisoft zdecydował się przedstawić wszystkie najważniejsze lokacje i przygotować graczy na zmagania. W Rainbow Six Siege każdy ruch ma znaczenie, więc deweloperzy chcą mieć pewność, że klienci będą gotowi do rywalizacji.

Dzisiaj otrzymujemy konkretne szczegóły dotyczące Oregonu – jest to średniej wielkości mapa, która charakteryzuje się wąskimi pomieszczeniami oraz licznymi ścianami do przebicia. Miejscówka zawiera trzy kondygnacje (piwnicę, parter, piętro).

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w dniach 10-11 listopada w Warszawie odbędzie się finał Rainbow Six Siege Masters League, a podczas wydarzenia najlepsze zespoły z naszego kraju zawalczą o pulę nagród wynoszącą 20 000 złotych. Szczegóły turnieju znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: gameplay Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal