Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2018 15:13
Hitman 2 z trybem Ghost Mode. Zwiastun i gameplay z rozgrywki PVP
488V

Hitman 2 z trybem Ghost Mode. Zwiastun i gameplay z rozgrywki PVP

IO Interactive w końcu zaprezentowało Ghost Mode. Pierwsze informacje o trybie PVP do Hitman 2 pojawiły się w dniu premiery, ale dopiero dzisiaj możemy poznać zmagania oraz zobaczyć czystą rozgrywkę. To może się udać.

Hitman 2 od dnia premiery zaoferuje graczom pełną zawartość. Teraz zainteresowani nie muszą się martwić podzieleniem historii na odcinki, ponieważ deweloperzy nawiązali współpracę z Warner Bros. i w rezultacie na płycie pojawi się pełna historia.

Hitman 2 w Kolumbii. Gameplay pokazuje nową mapę

Gameplay w głównej mierze nie zostanie zmieniony – ponownie trafimy do dużych lokacji, a naszym zadaniem będzie wybicie wyznaczonych celów. Gracze podczas rozgrywki otrzymają możliwość założenia wielu strojów, czy też wykorzystują najróżniejsze gadżety.

W dniu zapowiedzi Hitman 2 słyszeliśmy o Ghost Mode, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy konkretną prezentację. Są to nietypowe zmagania PVP, podczas których IO Interactive na jedną lokację zaprosi dwóch zawodników.

Nie będziemy w tej sytuacji strzelać do drugiego gracza – naszym zadaniem jest wybicie pięciu celów w jak najszybszym czasie, a za każdym razem przeciwnicy będą wybierani losowo. Zawodnicy nie mogą ze sobą bezpośrednio rywalizować, ponieważ znajdują się w alternatywnych rzeczywistościach – przeciwnika widzimy jako duch.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. zwiastun