SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.10.2018 20:54
Assassin's Creed Rebellion. Darmowa gra RPG na smartfony
1708V

Assassin's Creed Rebellion. Darmowa gra RPG na smartfony

Mało wam Asasyna? Już wkrótce na smartfony trafi kolejna gra - Assassin's Creed Rebellion. Tym razem będzie to połączenie strategii a'la Fallout Shelter oraz gry RPG w której będziemy kolekcjonować Asasynów i budować Bractwo.

Ubisoft chce mocniej zaistnieć na rynku mobilnym. Ich dotychczasowe próby niezbyt im wychodziły. Teraz wraz z Behaviour Interactive stworzono Assassin's Creed Rebellion, które ma czerpać z Fallouta Shelter i popularnego na smartfonach gatunku RPG.

Assassin’s Creed: Odyssey w przeglądarce. Gameplay z Project Google Stream

W Assassin's Creed Rebellion na początku dostaniemy do zebrania czterdziestu Asasynów z których będziemy kompletować zespół. Oprócz tego, skupimy się na rozbudowaniu siedziby bractwa oraz rozwoju struktur, które przełożą się na działalność.

Z opisu wynika, że sama rozgrywka poza budowaniem naszej bazy przypominać będzie po prostu wszelakie gry z elementami gacha - pozbieramy odłamki (tutaj DNA), które pozwolą nam aktywować danego asasyna i wystawiać go do walki.

Gra wystartuje 21 listopada, a już teraz możecie się zarejestrować w Google Play. Za zarejestrowanie się, dostaniemy parę bonusów po premierze gry.

Tagi: Assassin’s Creed Rebellion Ubisoft wideo