SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.10.2018 16:41
Painkiller: Redux. Fanowski remake udanej gry polskiego studia
840V

Painkiller: Redux. Fanowski remake udanej gry polskiego studia

Painkiller, czyli udana strzelanina od polskiego studia People Can Fly, doczeka się niedługo fanowskiej przeróbki.

Painkiller Adriana Chmielarza z 2004 roku był niezłą produkcją, ale grafika w niej zdążyła się już oczywiście mocno zestarzeć. Od czego są jednak fani? Zespół STR_Paragor szykuje remake pierwszego Painkillera. Tym razem gra zadziała w środowisku Unreal Engine 4 i będzie nosić tytuł Painkiller: Redux.

Zespół STR_Paragor twierdzi, że odświeżył już graficznie wszystkie poziomy z pierwszego rozdziału Painkillera. Fani chwalą się też, że mają już działającą wersję gry, ze wszystkimi typami broni, amunicji i innymi elementami gameplayowymi. Rozgrywka pozwala na kooperacyjną rozwałkę.

Póki co fani podrzucili nam pierwsze screenshoty. Grafika w finalnym wydaniu Painkiller: Redux ma być jednak lepsza od obecnej postaci, którą możecie sprawdzić w galerii. Niestety grupa STR_Paragor nie zdradziła jeszcze daty premiery tego projektu. Pozostaje czekać zatem na kolejne doniesienia o tym ciekawym przedsięwzięciu. A przy okazji... mieliście okazję zagrać w pierwotne wydanie Painkiller?

Źródło: https://www.moddb.com/mods/painkiller-redux/news/painkiller-redux-ported-levels-of-the-first-chapter-of-the-game

Tagi: DreamCatcher Interactive painkiller People Can Fly