Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 14:27
LEGO Overwatch z pierwszym modelem. Na początek Bastion
1528V

LEGO Overwatch z pierwszym modelem. Na początek Bastion

LEGO rozpoczęło przygotowanie specjalnych klocków dla fanów Overwatch. Na dobry początek możemy zamawiać zestaw, dzięki któremu stworzymy Automaton oblężniczy Laboratorium TSS, a dokładnie model E54, czyli popularnego Bastiona.

Od dawna pojawiały się plotki dotyczące przygotowania klocków LEGO w uniwersum Overwatch i Blizzard zaprasza graczy do kupowania pierwszego zestawu. Bastion został wyceniony na 25 euro, czyli zainteresowani muszą przygotować około 110 zł.

LEGO Marvel Spider-Man: Vexed by Venom zapowiedziane. Nadszedł czas na ruch Traveller's Tales Games?

Bastion w wersji LEGO ma 12 centymetrów wzrostu i jest przeznaczony dla chłopców oraz dziewczynek po 10 roku życia. Zestaw zawiera 182 klocki i warto zwrócić uwagę, że w zestawie znajduje się również pierzasty przyjaciel bohatera, który oczywiście trafia na jego ramie.

Twórcy z LEGO przygotowali nawet ciekawą grafikę porównującą figurkę do postaci z LEGO – w galerii znajdziecie zestaw zdjęć prezentujących model z niemal każdej strony.

Należy na pewno zwrócić uwagę na jeden fakt – Bastion jako robot idealnie nadaje się do przygotowania jego LEGO wersji, ale jak będą wyglądać inni bohaterowie Overwatch? Aktualnie nie znamy szczegółów, jednak wątpię, by firma zdecydowała się na stworzenie wyłącznie jednego zestawu.

Overwatch LEGO

Źródło: https://gear.blizzard.com/eu/lego-overwatch-bastion-blizzard-exclusive

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment lego Overwatch

Nie przegap