SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.10.2018 12:37
iPad Pro 2018 z cienkimi ramkami i gniazdem minijack
1127V

iPad Pro 2018 z cienkimi ramkami i gniazdem minijack

iPady to jedne z nielicznych tabletów, które odniosły sukces i ich sprzedaż nie maleje. Apple udało się przekonać ludzi, że ich sprzęt to coś, co warto mieć.  W tym roku próbę podejmą raz jeszcze.

Plotki o iPad Pro 2018 krążą po świecie już od paru miesięcy. Gdy pojawiały się pierwszy raz, mówiono o tym, że tablet otrzyma bardzo cienkie ramki oraz wsparcie dla FaceID. Wtedy też zaczęto mówić o ewentualnym wcięciu w ekranie.

Tablety wciąż w odwrocie. Z wyjątkiem iPada

Te jednak ma być nieobecne, przynajmniej opierając się o zdjęcie projektu iPada Pro 2018 z CAD-a. Widzimy na nim tablet w pełnej okazałości, z cienkimi ramkami i bez jakichkolwiek wcięć na kamerę. Zrzuty pochodzą z firmy Benks, która produkuje ochronę na ekrany.

Rendery pokazują też, że Apple nie zdecyduje się na usunięcie gniazda minijack i te pozostanie. Zabraknąć może za to FaceID. Osłony na ekran produkowane przez Benks mają tylko jedno wcięcie na kamerę, co sugerować ma zignorowanie tej technologii w nowym iPadzie.

SlashLeaks, które opublikowało zrzuty i rendery informuje także, że iPad Pro 2018 powinien pojawić się w dwóch wersjach 11-calowej i 12,9-cala.

Źródło: http://www.slashleaks.com/l/alleged-11-inch-and-12-9-inch-ipad-pro-2018-cad-pictures-and-dimensions-leaked

Tagi: apple galeria ipad pro 2018