SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 11:13
Squadron 42 na zdumiewająco dobrym zwiastunie. Gillian Anderson, Gary Oldman i Mark Hamil w rolach głównych
2279V

Squadron 42 na zdumiewająco dobrym zwiastunie. Gillian Anderson, Gary Oldman i Mark Hamill w rolach głównych

Cloud Imperium Games postanowiło przypomnieć o Squadron 42. Twórcy nie męczą nas małym teaserem, czy kolejnymi grafikami. W końcu otrzymaliśmy konkretny zwiastun, który zapowiada epicką historię.

Squadron 42 pierwotnie było kreowane jako fabularny dodatek do Star Citizen, jednak projekt rozrósł się do ogromnej skali i autorzy postanowili przygotować po prostu opowieść w swoim świecie – jest to samodzielny produkt.

Star Citizen z DLC za 99 360 zł. Tylko dla wiernych fanów gry

Gillian Anderson, Gary Oldman, John Rhys-Davies, Mark Strong oraz Mark Hamill wystąpią w tej przygodzie i ta lista aktorów już powinna wzbudzić zainteresowanie fanów science-fiction, którzy liczą na mocną produkcję z ciekawą rozgrywką.

Nadal nie wiemy, kiedy zagramy w pełną wersję Squadron 42 oraz Star Citizen, ale pierwsze opinie dotyczące tego drugiego są bardzo pozytywne, bo choć autorzy wyciągają gotówkę z fanów na każdy możliwy sposób, to jednak oferują za to konkretny gameplay, który podobno nie zawodzi.

Warto na pewno wspomnieć, że deweloperzy zebrali już ponad 195 mln dolarów od ponad 2 mln graczy, więc możemy mieć pewność jednego – pieniędzy na tworzenie kolejnych elementów i zatrudnianie nowych aktorów im na pewno nie brakuje.

Warto również spojrzeć na ciekawe porównanie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cloud Imperium Games Squadron 42 Star Citizen